Wspanialy dzien na miedzynarodowym salonie samochodowym w Genewie 7 marca 2013

> <
Photo

image50 image50 image50 image50

2013 Geneva Motorshow | Events

Stefan Romecki wraz ze swoją siostrą Wiktorią, która w naszym stowarzyszeniu sportowym A3SR reprezentuje sekcję strzelectwa sportowego, udali się na 83 Międzynarodowy salon samochodowy w Genewie jako przedstawiciele klubu miłośników zegarków Passion Horlogère.

To własnie tutaj można spotkać konstruktorów znanych oraz tych którzy tworzą auta wyjątkowe: SRT z modelem Viper, Corvette, Aston Martin, Cadillac, Jaguar, Lamborghini, Bugatti, RUF, Koenigsegg, Wiesmann, Nismo, Mugen, Gumpert, Pagani, Fisker, Noble, Spyker, Morgan, McLaren,...i oczywiscie Ferrari.

Dlaczego wyjątkowy dzień?

Ferrari jest prawdziwym powodem obecności Stefana i Wiktorii na tym salonie, ponieważ mieli oni zaszczyt uczestniczenia w spotkaniu – koktajlu zorganizowanym przez partnera ekipy Ferrari z Formuly 1, firmie zegarków Hublot.

"Byla to jedyna swego rodzaju okazja spotkania z kolebką świata miłosników mechaniki precyzyjnej. Kontakty, rozmowy i wymiana pogladów w otoczeniu zegarków zrobionych ekskluzywnie dla Ferrari, lub też pomiedzy modelami wyjątkowych aut tworzyły tą atmosferę".

Viktoria i Stefan mogli obejrzeć z bliska "La Ferrari", najnowszy model marki ukazany po raz pierwszy zaledwie kilka dni wcześniej i zarezerwowany dla elity bo produkcja wyniesie tylko 499 egzemplarzy.

Biorąc udzial w World Design Contest zorganizowanym przez Ferrari w 2011 roku, Stefan stwierdził ze jego projekt posiadał pewne podobieństwa.

"Zblizyć się do tak wyjątkowego auta jest bardzo interesujace bo przechodzimy nagle ze snu do rzeczywistości, duża ilość detali oraz wyszukany design, a wszystko ma na celu maksymalną sprawność auta. Jestem bardzo szczęśliwy że mogłem zobaczyć z bliska tak wyjątkowe auto, prawdziwą drogową Formulę 1"

Chcemy złożyć podziękowania klubowi Passion Horlogère i jego prezydentowi Thierry Gasquez za to niesamowite spotkanie, a także firmie Hublot i Ferrari za ich goscinność.

A3SR

Prenez contact !

Prêts à soutenir nos sportifs avec nous ?

Trouvez-nous sur FB

© Romecki