RacingForPoland Academy

> <
Photo

image205

11.03.16

Data 29 lutego 2016 roku będzie wydarzeniem dla polskiego sportu samochodowego.

To właśnie w tym dniu powstała RacingForPoland Academy i lansowała współpracę ze znaną strukturą szkoleniową kierowców wyścigowych: Campos Academy.

Campos Academy, która niedawno umieściła swojego kierowcę  Rio Haryanto w Formule 1, jest organizacją przez którą przewijają się kierowcy profesjonalni i którzy w przyszłości znajdą się na najwyższym szczeblu sportu samochodowego na świecie.

Dla przypomnienia, Campos Racing to: GP2, GP3,  EuroFormula Open (F3),  Formula E, WTCC.....

Przygotowanie fizyczne, techniczne i mentalne, testy zdrowotne, nauka odczytywania wykresów:
RacingForPoland Academy pozwoli polskim kierowcom korzystać z tej elitarnej struktury, szkolić się, przechodzić wszelkie testy pod okiem fachowców korzystając z najnowszych technologii. Ekipa wykorzysta  wszystkie umiejętności fizyczne, techniczne i mentalne kierowców stymulujac talent każdego w dążeniu do perfekcji.

Wykłady techniczne, prowadzone przez inżynierów pracujących przy bolidach GP2 i GP3 pozwolą zawodnikom dokładnie zrozumieć główne punkty dotyczące działania i zachowania auta wyścigowego.

Kierowcy będą mogli wykazać się za kierownicą symulatora, poprawiać technikę jazdy, poznawać nowe tory i pracować podczas używania nowych opon.

Właśnie tego brakuje polskim kierowcom, którzy myślą o budowaniu kariery w międzynarodowym sporcie samochodowym.

 

Coaching i nauka jazdy :

Zajęcia praktyczne na torze będą polegały na przeglądaniu i studiowaniu wideo w celu poprawienia techniki i toru jazdy oraz techniki hamowania. Pozwoli to na bezpośrednie szkolenie na torze w ramach RacingForPoland Academy.

 

Stefan Romecki lider ekipy RacingForPoland:

"W 2013 roku, zostałem przyjęty do Virage Academy, teraz Campos Academy i jest to dla mnie honor że mogłem uzyskać zgodę na współpracę i szkolenie polskich zawodników.
RacingForPoland lansuje się bardzo poważnie w poszukiwaniu elity polskich kierowców. Jest to dla mnie nowe wyzwanie, ale cieszę się że jestem źródłem tego przedsięwzięcia"


Julien Gerbi, dyrektor Campos Academy :

«Jesteśmy gotowi na rozpoczęcie pracy z RacingForPoland. Projekt jest bardzo ambitny i myślę że po takim przygotowaniu, najlepsi polscy kierowcy znajdą swoje miejsce na scenie miedzynarodowej.»

Prenez contact !

Prêts à soutenir nos sportifs avec nous ?

Trouvez-nous sur FB

© Romecki