Stefan Romecki na żywo podczas wyścigu 24h Le Mans 2016

> <
Photo

image223 image223 image223 image223 image223 image223 image223

26.06.16

Stefan Romecki był nie tylko widzem edycji 2016 wyścigu 24h Le Mans. Został ponownie zaproszony do kabiny komentatorów studia Eurosport Polska, z którymi utrzymuje kontakt od 2012 roku. 
 
Oczywiście to w języku polskim zaprezentował swoje tegoroczne nowości związane zwłaszcza ze szkołą wyścigową Racing For Poland Academy, wspominając także o tym że został laureatem konkursu Młody Polak roku we Francji.
 
W późnych godzinach popołudniowych, w nocy i kilka godzin przed zakończeniem, Stefan rozmawiał o szczegółach dotyczących wyścigów długodystansowych na podstawie swojego doświadczenia.
 
 
Stefan: "Chciałbym podziękować zespołowi Eurosport Polska:  , ,  i Sławomir Szymczak oraz Tomaszowi Burnos, Łukaszowi Siudak i Wojciechowi Jakóbczyk za ich gościnność.
Podczas transmisji na żywo czułem się o wiele bardziej komfortowo na antenie niż kilka lat wcześniej i cieszę się, że mogłem przekazać odczucia kierowcy.
 
Wyścig był pełen niespodzianek co ukazuje jego specyfikę.
Teraz musimy się skupić na pozostałej części naszego programu i mam nadzieję że znajdziemy się na starcie tego legendarnego wyścigu w najbliższym czasie..
 
Pragnę także podziękować wszystkim, którzy mnie śledzili w ten weekend na Twitterze i Facebooku! "
 

Find Stefan on social media:

https://twitter.com/StefRomecki

https://www.facebook.com/StefRomecki

https://www.youtube.com/user/A3SR

Prenez contact !

Prêts à soutenir nos sportifs avec nous ?

Trouvez-nous sur FB

© Romecki